O nás

 

Interperio představuje studijní klub určený pro dentální hygienistky a zubní lékaře nejen z řad parodontologů.

Naším cílem je prohlubování vědomostí, komunikace a mezioborové spolupráce mezi zubními lékaři a hygienistkami především na poli parodontologie. Klub nabízí vlastní postgraduální curriculum z parodontologie pro dentální hygienistky doplněné o individuální semináře a přednášky. Curriculum slouží zejména k pochopení principů parodontologické léčby a způsobu komunikace mezi jejími všemi účastníky (praktický zubní lékař, parodontolog, hygienistka, ortodontista, pacient).

 

Curriculum parodontologie pro DH

 

Ucelený cyklus šesti seminářů.

Jejich náplní je představení různých konceptů vyšetření a léčby v parodontologii, porovnání jejich odlišností za respektování společných principů. V jednotlivých přednáškách se pak zaměřujeme na konkrétní fáze léčby více v detailech a doplňujeme tématikou související s parodontologií. Součástí seminářů je také možnost prezentovat – konzultovat s přednášejícími kazuistiky z vlastních praxí.

Po každé odborné přednášce bude vždy dostatek prostoru pro Vaše dotazy a pro řešení problémů Vašich pacientů v praxi. Pokud budete mít zájem, můžete si přinést k lepšímu posouzení rentgenové snímky, fotografie apod.

Jsme dlouholetými členy Společnosti Preventivní Stomatologie a chceme Vám tímto mimo jiné předat poselství MUDr. Jiřího Sedlmayera, zakladatele a průkopníka ITOPu ( Individually Taught of Oral Prophylaxis) známé nejen v ČR, ale na celém světě. 

Náš tým podporuje individuální prevenci, a proto Vám chceme touto cestou po skončení každé přednášky nabídnout praktický nácvik čištění zubů (správná technika čištění, kalibrace mz. kartáčků, sólo technika atd.). Pomůcky k nácviku cvičení obdržíte v rámci kurzu.

Po absolvování všech přednášek získáte certifikát Curriculum Interperia.

 

Interperio s.r.o.

IČO: 14247585

Koordinátorka pro vzdělávací program:

Radana Holcová
holcova@interperio.com